Zarząd

Ponad 20-letni dorobek to świadectwo nie tylko naszej stabilnej pozycji na rynku ubezpieczeniowym, ale i wysokiej jakości obsługi zadowolonych klientów.

Ściśle współpracujemy z małymi, średnimi przedsiębiorstwami oraz z wiodącymi, dużymi firmami oraz instytucjami nie tylko z regionu kujawsko-pomorskiego.

Uznanie i zadowolenie ze współpracy z naszymi klientami, motywuje nas do szukania niestandardowych rozwiązań oraz innowacyjnych programów ubezpieczeniowych, które sprostają zmieniającym się realiom rynku i formom zarządzania firmą.

Wsłuchujemy się w uwagi, sugestie klientów, których traktujemy jak partnerów biznesowych, zapewniając im indywidualne podejście oraz optymalizację programu ubezpieczeń.

 

Jeśli Twoja Firma jest zainteresowana:

  • zmniejszeniem ryzyka prowadzonej przez siebie działalności;

  • zabezpieczeniem dotychczasowych osiągnięć i majątku;

  • poprawieniem płynności finansowej;

  • obniżeniem kosztów działalności

dołącz do grona naszych zadowolonych klientów i skorzystaj z naszych usług

 

Pozostając do Państwa dyspozycji

Zarząd ActioBroker Sp. z o.o

 

Stawiamy na jakość:

polbrokers

 

0022A_mini
0031A_mini_cr

Iwona Frydryszek – Prezes Zarządu

Prezes Zarządu ActioBroker Sp. z o.o.

Magister Pedagogiki, absolwentka studiów podyplomowych z zakresu zarządzania na Wydziale Nauk Ekonomicznych i Zarządzania UMK w Toruniu, studiów podyplomowych z zakresu ubezpieczeń w Wyższej Szkole Ubezpieczeń i Bankowości w Warszawie, studiów podyplomowych w City University Business School London. Od 1992 roku związana z ubezpieczeniami jako broker ubezpieczeniowy. Posiada dokument z poświadczeniem bezpieczeństwa, zgodny z ustawą o ochronie informacji niejawnych, pozwalający na obsługę Spółek Skarbu Państwa oraz firm o specjalnym znaczeniu. Opracowywała programy ubezpieczeniowe dla spółek branży paliwowej, naftowej, telekomunikacyjnej, kolejowej i innych. Posiada duże doświadczenie w tworzeniu i obsłudze programów dedykowanych dla podmiotów gospodarczych o strukturze rozproszonej. Opracowuje zabezpieczenia dla kontraktów krajowych i międzynarodowych. Specjalista w zakresie ubezpieczeń finansowych i gwarancji zabezpieczających środki z Unii Europejskiej.

Agnieszka Malendowicz - Członek Zarządu

Członek Zarządu ActioBroker Sp. z o.o.

Magister Wyższej Szkoły Bankowej, Wydziału Finansów i Zarządzania w Bydgoszczy.
Absolwentka prestiżowych studiów podyplomowych Master of Business Administration.
Związana z ubezpieczeniami od 2008 roku.
Od tego roku nieprzerwanie współpracuje z Kancelarią Brokerską Iwona Frydryszek, a po przekształceniu ze spółką ActioBroker początkowo na stanowisku analityk a  po zdaniu w 2010 roku państwowego egzaminu brokerskiego i uzyskaniu Zezwolenia Komisji Nadzoru Finansowego nr 1754/11 jako broker ubezpieczeniowy.
Specjalizacja – gwarancje ubezpieczeniowe i ubezpieczenia finansowe.

REGON

NIP

KRS

361026741

554-292-84-97

0000548612

ZEZWOLENIE KOMISJI NADZORU FINANSOWEGO NA WYKONYWANIE DZIAŁALNOŚCI BROKERSKIEJ W ZAKRESIE UBEZPIECZEŃ nr 2137/15 z dnia 10.04.2015 r. [zobacz]pdf