O nas

            Spółka ActioBroker powstała w 2015 roku z przekształcenia Kancelarii Brokerskiej Iwona Frydryszek, która działa w Bydgoszczy od 1995 roku na podstawie zezwolenia nr 513 wydanego przez Ministerstwo Finansów. W związku z dynamicznym rozwojem zmianie uległa forma prawna spółki, która na mocy zezwolenia Komisji Nadzory Finansowego na wykonywanie działalności brokerskiej w zakresie ubezpieczeń nr 2137/15, kontynuuje współpracę na wyłączność z PWS Konstanta S.A. zapoczątkowaną w 2004 roku. Nasz zespół wyspecjalizował się w opracowywaniu i przygotowywaniu gwarancji ubezpieczeniowych zabezpieczających kontrakty krajowe, międzynarodowe, budowlane, jak również umowy o dofinansowanie do środków z Unii Europejskiej. Na przestrzeni naszej ponad dwudziestoletniej działalności zdobyliśmy uznanie firm i organizacji z bardzo różnych branż i specjalizacji. Obsługiwanym Klientom zapewniamy pełen profesjonalizm oferowanej usługi dzięki bogatemu doświadczeniu i wszechstronnej wiedzy.

Wykres_

Naszym zadaniem jest m.in.:

 

  • analiza dotychczasowej ochrony ubezpieczeniowej (przeprowadzenie audytu ubezpieczeniowego),

  • przygotowanie indywidualnego programu ochrony (od kształtu i konstrukcji zawieranej umowy zależy przyszłe bezpieczeństwo ubezpieczonych)

  • negocjowanie warunków z Towarzystwami Ubezpieczeń

  • monitoring nad zawartymi ubezpieczeniami oraz potrzebami Klienta,

  • pomoc w procesie likwidacji zaistniałych szkód.

23 liczba Towarzystw Ubezpieczeń, z którymi współpracujemy

 

2158 wystawionych polis rocznie

 

20 lat doświadczenia na rynku

 

653 wystawionych gwarancji rocznie

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam eu hendrerit nunc. Proin tempus pulvinar augue, quis ultrices urna consectetur non.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Nam eu hendrerit nunc. Proin tempus pulvinar augue, quis ultrices urna consectetur non.